logo

IM Lingua Inga Góral

Organizuję kursy i szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowujące również do międzynarodowych egzaminów językowych, takich jak FCE, CAE, CPE, TOEFL, LCCI lub BEC, TELC, ТРКИ (język rosyjski ogólny/biznesowy).

NOWOŚĆ! Zapraszamy na specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów TELC z certyfikowanym egzaminatorem TELC!

obsługa firm

Nie jest tajemnicą, że aby skutecznie rozwijać swoją karierę zawodową trzeba ciągle podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i interpersonalne, wśród których czołowe miejsce zajmują umiejętności językowe. Dlatego właśnie w nauczaniu języków obcych posługuję się metodą komunikatywną, opierającą się na aktywnym i konsekwentnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania. Podczas zajęć zwracam największą uwagę na rozwój komunikacji werbalnej na każdej płaszczyźnie: ogólnej, biznesowej, specjalistycznej/branżowej.

Jest to dla mnie również ogromna przyjemność pomagać swoim studentom, co raz lepiej mówić w wybranym języku obcym: angielskim (w którym wykładam od ponad 10 lat i posiadam najwyższe kwalifikacje) lub rosyjskim (którego uczę jako native speaker, tj. rodzimy użytkownik języka). Wiem również co to jest szybko nauczyć się języka od podstaw będąc już osobą dorosłą, jak to było w moim przypadku z językiem polskim. Dlatego wskazówki jak osiągnąć sukcesy w nauce języków obcych chętnie przekazuję swoim studentom.

Przed rozpoczęciem kursów przeprowadzam testy w formie zarówno pisemnej, jak i ustnej aby prawidłowo zakwalifikować uczestników na odpowiedni poziom zaawansowania. Omawiam życzenia i oczekiwania klienta
i ustalamy wspólnie w zależności od potrzeb każdej konkretnej firmy, jak będzie wyglądał kurs językowy.

Organizuję kursy i szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowujące również do międzynarodowych egzaminów językowych, takich jak FCE, CAE, CPE, TOEFL (język angielski ogólny), LCCI lub BEC (język angielski biznesowy), TELC, ТРКИ (русский язык повседневного общения/делового общения - język rosyjski ogólny/biznesowy). Kursy i szkolenia dla firm można podzielić na 4 grupy: język ogólny
z elementami biznesu, język biznesu lub kurs specjalistyczny oraz kurs indywidualny.

Język ogólny z elementami biznesu, to jest język, którym na co dzień posługujemy się w życiu zawodowym mając do czynienia z zagranicznymi partnerami, na przykład podczas prezentacji, prowadzenia telekonferencji lub wymiany korespondencji handlowej.

Kurs Business English lub Russian for Business Communication pomoże jego uczestnikom poznać słownictwo biznesowe podczas omawiania takich tematów, jak reklama i marketing, techniki zarządzania, outsourcing, negocjacje i prowadzenie rozmów handlowych mających na celu podpisanie kontraktu, giełdy
i analizy kursów akcji na rynkach finansowych.

Kurs specjalistyczny ma na celu dogłębne poznanie terminologii wybranej branży aby rozmawiać jak "specjalista ze specjalistą" bez barier językowych. Są to najbardziej zindywidualizowane kursy, stworzone na potrzeby konkretnej firmy w oparciu o specjalistyczne podręczniki, materiały własne oraz materiały, dokumenty i specyfikacje Państwa firmy. Największym zainteresowaniem cieszą się szkolenia z takich zakresów tematycznych, jak księgowość i rachunkowość, nieruchomości, informatyka, inżynieria (w tym energetyka, budownictwo przemysłowe), język medyczny (szkolenia dla ratowników medycznych, lekarzy i pielęgniarek), szkolenia dla organów ścigania.

Kursy indywidualne są zazwyczaj skierowane dla wyższej kadry kierowniczej, przystosowane dla potrzeb konkretnej osoby, która musi w możliwie krótkim czasie opanować podstawy lub udoskonalić swoje umiejętności językowe.

Zazwyczaj zajęcia odbywają się w siedzibie klienta korporacyjnego 1 lub kilka razy
tygodniu w zależności od intensywności i trwają 90 min.

Wyślij zapytanie aby uzyskać wycenę tłumaczenia dla Twojej firmy ››